30.04-02.05.2010r. - Mistrzostwa Polski w Golubiu-Dobrzyń

W dniach od 30 kwietnia do 2 maja 2010 roku odbyły się Mistrzostwa Polski w Golubiu-Dobrzyń. W Fitness Gimnastycznym nasz klub reprezentowały dwie znakomite zawodniczki: Karolina Jarosz i Weronika Krajewska. W Kulturystyce Mężczyzn do 70kg w barwach naszego klubu wystartował Paweł Bryza, a w kategorii do 80kg – Grzegorz Wojtkowski. Karolina Jarosz zdobyła v-ce Mistrzostwo Polski, a Weronika została brązową medalistką Mistrzostw Polski Seniorek. Paweł Bryza i Grzegorz Wojtkowski zajęli VI miejsce w swoich kategoriach. Henryk Hryszkiewicz od Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego otrzymał dwa brązowe medale. Jeden za osiągnięte wyniki sportowe, a drugi za duży wkład w promowanie kulturystyki i sportów siłowych.